Úvod / Reportáže / Centrum otázek a odpovědí

ČESKÁ REPUBLIKA 2008 - OTÁZKY A ODPOVĚDI  

 

Česko v odpovědích na vaše otázky  

Otaznik Pokud se chystáte na cestu do České republiky a chcete se na něco zeptat, rádi vám zodpovíme Vaši otázku, pokud na ni budeme znát odpověď. Stačí, když nám nebo vyplníte formulář, a my Vám na Vaši otázku odpovíme.
 Užitečné odkazy týkající se oblasti ČESKÁ REPUBLIKA
 Dříve než začnete: pokyny, právní podmínky, ochrana soukromí.
 Zadat otázku můžete: vyplníte formulář, .
 Reportáže:  Šumava 2011, Krkonoše 2011, více reportáží.
 Otázky a odpovědi:  Česko, Jeseníky, více otázek a odpovědí.
 Pro pobyt: dovolená, ubytování, cestovní pojištění, vstupenky a výlety.
 Pro dopravu tam: letenky, jízdenky, trajekty.
 Pro dopravu na místě: doprava z letiště, pronájem aut.
 Vybavení cestovatele: mapy, průvodci, slovníky, cestovní adaptér.

Booking.com- 2014 - 2008 - 2007 -
- Předchozí - Následující -

# 10.09.2008, 12:00.
Chtěla bych se zeptat, kam bychom tady po Čechách či Moravě mohli vyrazit s dětmi na prodloužený víkend, něco rodinného. Děti milují koně. Zatím vám moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů. Rodina H.

Pokud se chcete vydat na prodloužený víkend se zaměřením na koně, je v České republice hodně míst s ranči, kde lze strávit koňský aktivní víkend. Náš konkrétní ověřený tip: malá vesnička Vernířovice v Jeseníkách. Nedaleko návsi se nachází Ranch M, kde se můžete ubytovat, absolvovat výuku jízdy na koni nebo vyjížďky na koni do okolí. Pokud by Vám toto ubytování nevyhovovalo, je hned naproti přes silnici penzion U Čarodějky, kde mimochodem velice dobře vaří, nebo o kousek dál hotel Reoneo. My jsme bydleli přesně uprostřed mezi těmito třemi ubytovacími zařízeními v privátní chatě. Z místa lze podnikat mnoho pěkných tůr na hřeben Hrubého Jeseníku, v případě nepříznivého počasí je těch možností také hodně - zámek Velké Losiny, ruční papírna ve Velkých Losinách, Šumperk, veteran muzeum a mini ZOO v Rapotíně, Lázně Jeseník, Lázně Karlova Studánka, jeskyně na Špičáku, jeskyně Na Pomezí, atd.

- Předchozí - Následující -
-2014 - 2008 - 2007 -