Úvod / Reportáže / Centrum otázek a odpovědí

ČESKÁ REPUBLIKA 2007 - OTÁZKY A ODPOVĚDI  

 

Česko v odpovědích na vaše otázky  

Otaznik Pokud se chystáte na cestu do České republiky a chcete se na něco zeptat, rádi vám zodpovíme Vaši otázku, pokud na ni budeme znát odpověď. Stačí, když nám nebo vyplníte formulář, a my Vám na Vaši otázku odpovíme.
 Užitečné odkazy týkající se oblasti ČESKÁ REPUBLIKA
 Dříve než začnete: pokyny, právní podmínky, ochrana soukromí.
 Zadat otázku můžete: vyplníte formulář, .
 Reportáže:  Šumava 2011, Krkonoše 2011, více reportáží.
 Otázky a odpovědi:  Česko, Jeseníky, více otázek a odpovědí.
 Pro pobyt: dovolená, ubytování, cestovní pojištění, vstupenky a výlety.
 Pro dopravu tam: letenky, jízdenky, trajekty.
 Pro dopravu na místě: doprava z letiště, pronájem aut.
 Vybavení cestovatele: mapy, průvodci, slovníky, cestovní adaptér.

Booking.com- 2014 - 2008 - 2007 -
- Předchozí - Následující -

# 30.01.2007, 10:01.
Na vašich webových stránkách je umístěna i tato pasáž. Zoo Dvůr Králové nenáleží titul největší česká zoo, plošně je přibližně třetí za chomutovskou a ostravskou, v počtu druhů a kusů také nemá první místo, není ani nejstarší, je možná spolu s pražskou nejznámější :-) Zdraví M., přítel ZOO.

Čerpali jsme z oficiálních informací na webu zoologické zahrady. Na velikost ZOO samozřejmě nepohlížíme z hlediska rozlohy, ale jak je logické z hlediska počtu kusů chovaných zvířat. Citace: "V současné době dosahuje královédvorská ZOO výjimečných světových úspěchů v chovu nosorožců, žiraf, zeber, buvolů a řady druhů antilop. Počtem držených zvířat je největší ZOO u nás a je nejznámější i nejslavnější českou zoologickou zahradou. Zároveň je největším chovatelem afrických zvířat v Evropě a patří mezi nejkrásnější ZOO Evropy i světa. Jako jediná v ČR nabízí v létě (od května až do konce září) Africké safari, v němž návštěvníci projíždějí ve speciálně upravených safaribusech mezi volně vypuštěnými zvířaty - kopytníky a ptáky. Od roku 2003 jezdí po safari dvouposchoďové autobusy." Informace byla uvedena v rubrice Jak žijeme, kde je samozřejmě aktuální ke konkrétnímu datu. Pokud se během následujících let změní, nelze zpětně takto zaznamenané informace měnit. Bylo by to jednak neúnosné (neustálé ověřování aktuálnosti velkého kvanta informací) a jednak nepřehledné, matoucí.

- Předchozí - Následující -
- 2014 - 2008 - 2007 -